Fedez dhe Tananai performuan në natën e parë të “Sunny Hill Festival” në Tiranë, para koncertit bëjnë shqiponjën me duar dhe flasin shqip

Në Shqipëri dje (e premte) ka nisur “Sunny Hill Festival” që po mbahet për herë të parë atje.

Dy reperët e famshëm Italian, Fedez dhe Tananai ishin artistët kryesorë që performuan para fansave të mbledhur te parku i Liqenit Artificial.

Reperët dhuruar spektakël duke interpretuar disa nga hiteve të tyre më të njohura përpara adhuruesve të muzikës që ishin pjesëmarrës në festival.

Ndërkohë para performancës së tyre, Fedez bëri një postim në llogarinë e tij në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 14 milionë fansa.

Në video ai dhe Tananai shihet duke bërë shqiponjën teksa dëgjohet duke folur fjalë në gjuhë shqipe.

Be the first to comment on "Fedez dhe Tananai performuan në natën e parë të “Sunny Hill Festival” në Tiranë, para koncertit bëjnë shqiponjën me duar dhe flasin shqip"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*