Fero reagon me ironi pas publikimit të këngës nga Unikkatil

Para pak qastesh rep-artisti shqiptar Unikkatil ka publikuar këngën e tij të re.

E disa minuta pas publikimit të këngës, në rrjetet sociale ka nisur të komentohet nëse reperi Unikkatil i ka gjuajtur disa “kunja” drejt reperëve Fero dhe Duda.

E pas kësaj ka reaguar Fero përmes një InstaStory, “Share picamenit krejt, ti je simbol çka është më p*rdh në shishe”, ishte mbishkrimi i reperit me prejardhje nga Gjilani.

A do ketë reagim tjetër nga Unikkatil mbetët të shihet në vazhdim. /Lajmi.net/

Be the first to comment on "Fero reagon me ironi pas publikimit të këngës nga Unikkatil"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*