Fidani feston ditëlindjen, Rita e uron me fjalët me të ëmbla

Rita dhe Fidani janë ndër çiftet me të ëmbla të show bizit shqiptar.

Në mesin e urimeve të shumta këngëtari urimin e ëmbël e mori nga e fejuara e tij, Rita.

Me anë të një postimi në Instagram Rita i bëri një urim special.

“Urime ditëlindja dashuria ime. Të dua”, shkroi ajo krahas videos ku shfaqet në krahët e Fidanit.

Be the first to comment on "Fidani feston ditëlindjen, Rita e uron me fjalët me të ëmbla"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*