Fifi nuk i ndahet asnjë moment, sjellë imazhe intime me Adisin

Filloreta Raçi, po vazhdon të bëjë namin me muzikën e saj.

Ajo me këngët dhe tekset e paharrueshme, i ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Por, muajve të fundit ajo ka bërë bujë më të madhe me lidhjen e dashurisë me biznesmenin, Adis Patushin.

Së fundmi është përfolur se ajo është ndarë, por asnjëherë nga këta lajme nuk është e vërtetë. Në fakt Fifi ka sjellë imazhe intime me të ./ORAinfo/

Be the first to comment on "Fifi nuk i ndahet asnjë moment, sjellë imazhe intime me Adisin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*