Fifi vishet me fustan si të princeshave, trupi i saj bie në sy

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Qysh në fillimet e saj ajo mori vëmendjen e audiencës me zërin dhe stilin e saj të veçantë në të kënduar, shkruan ORAinfo. Me kalimin e viteve ajo është shndërruar në artistet më të kilikuara dhe të kërkuara. E së fundmi ajo më shumë është përfolur për lidhjen e saj me Adis Patushin.

Dyshja duket se po ia kalojnë mirë, sepse Fifi ka marrë një nur të dashurisë. E së fundmi këngëtarja është shfaqur me një stil më ndryshe.

E veshur me një fustan elegant, Fifi po duket si princeshë e vërtetë./ORAinfo/

Be the first to comment on "Fifi vishet me fustan si të princeshave, trupi i saj bie në sy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*