Fjolla e harron Fisnikun, ja me çka po merret tani
Ditë me parë këngëtarja kosovare, Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi.

Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës.

Ky i fundit ka fshirë të gjitha fotografitë në llogarinë e tij me këngëtaren Fjolla Morina.

Njëjtë ka vepruar edhe këngëtarja.

E tani kur kanë kaluar disa ditë nga lajmi se Fjolla është ndarë nga biznesmeni Fisnik Syla, këngëtarja ka publikuar disa imazhe të realizuar kohë më parë, ku pjesë e këtyre fotografive dikur ishte edhe Fisniku.

Me këto imazhe a po tenton Fjolla t’i tregoj Fisnikut se çfarë ka humbur./InfoKosova/

Be the first to comment on "Fjolla e harron Fisnikun, ja me çka po merret tani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*