Fjolla fotografohet më këmbët hapur, tërbohen fansat!

Fjolla Morina nuk po i ndal fotot e nxehta.

E veshur me rroba të ngushta ajo po tregon super format trupore.

Së fundmi u pa e veshur me pantollona të ngushta dhe bluzë me ngjyrë të kaltërt.

E vëmendje mori me foton me këmbët hapur duke u komentuar nga fansat./InfoKosova/

Be the first to comment on "Fjolla fotografohet më këmbët hapur, tërbohen fansat!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*