Fjolla Morina po e shijon lirinë, shfaqet duke pozuar tërheqëse
Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, ka një javë që është liruar nga paraburgimi.

Qysh nga ajo kohë, Fjolla Morina është rikthyer edhe në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi e veshur në komplete dhe e kuruar deri në detajin më të vogël Fjolla mori gjithë vëmendjen.

Kujtojmë se, në medie është duke u aluduar që Fjolla dhe partneri i saj, Fisnik Syla i kanë dhënë fund lidhjes së tyre por kjo nuk është konfirmuar ende nga ta./Blic/

Be the first to comment on "Fjolla Morina po e shijon lirinë, shfaqet duke pozuar tërheqëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*