FOTO E DITËS: Pjesëtari i Njësisë Speciale mban logon e UÇK-së në Iphon-in e tij, në Bërnjak (FOTO)
Sot, pas 13 ditësh janë larguar nga Veriu barrikadat e vendosura nga qytetarë serbë si shkak i vendosjes së reciprocitetit për targa, shkruan Republika Online

Gjatë këtyre 13 ditëve pati shumë provokime nga ana serbe, por të dy anët ruajten qetësinë.

Sot, gjatë largimit të barikadave dhe largimit të Njësisë Speciale nga aty, u pa edhe një pjestar i Njësisë Speciale, i cili në telefonin e ti kishte një logo të UÇK’së,/Republika Online

Shikojeni foton:

Be the first to comment on "FOTO E DITËS: Pjesëtari i Njësisë Speciale mban logon e UÇK-së në Iphon-in e tij, në Bërnjak (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*