(Foto) Hajde-hajde! Nisi dhe Atdheu kështu, del para pasqyrës dhe tregon muskujt
Atdhe Xharavina ishte njëri ndër ish konkurrentët më të komentuar të emisionit më të shikuar në vend “Përputhen”.

Çdo postim i tij në rrjete sociale padyshim se kthehet në lajmin e mediave rozë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi. Atdheu njihet për trupin e tij muskuloz, por këtë e ka vënë në pah edhe më shumë më një foto që ka postuar në Instastory.

Ai shihet duke pozuar para pasqyres pa bluzë.

Be the first to comment on "(Foto) Hajde-hajde! Nisi dhe Atdheu kështu, del para pasqyrës dhe tregon muskujt"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*