Foto mesnate, Fjolla Morina del pa të brendshme!

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Pozat e saja provokuese në imazhe bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese dhe duke shfaqur linjat trupore.

E veshur me nje bluz të shkurt dhe të hapur, Fjolla zbulon se s’ka fare të brendshme.

Kaq provokuese Fjollen e kemi parë shpesh, sidomos pas ndarjes nga burri i saj biznesmeni, Fisnik Syla.

Ndryshe Fjolla para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 36-të singel, ku organizoi një ndenje madhështore, e ku këngëtarja u shfaq super joshëse duke lënë të pranishmit me gojë hapur. /ORA

Shiko foton:

Be the first to comment on "Foto mesnate, Fjolla Morina del pa të brendshme!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*