(Foto) Njihuni me mbesën ish-Presidentit shqiptar që është futur në ”Big Brothet”: Kam filluar të dal pa rroba vonë mendoja si shqiptare më parë
Këngëtarja Sheila Haxhiraj është një ndër banoret që ka hyrë në “Big Brother VIP”. “Kam vendosur të vi në Big Brother VIP sepse më duket një eksperiencë sf iduese. Një nga gjërat që do më mungojë është thjesht studio, muzika.

Familja nuk ka qenë shumë dakord se mamin e kam pak kritike… Vëllai i Madh, të lutem, kur të jemi aty brenda, të jesh i duruar për kërkesat që do të kemi aty brenda. Jam gati”, tha ajo

Fjalët e fundit të Sheilës para se të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP ishin: “Do më marrë malli për familjen, miqtë e dashur, dashamirësit. E di që kanë shumë besim tek unë dhe e di që do ja dal në të gjithë këtë gjë.”

Ndërsa mbesa e Bujar Nishanit, Beniada, e cila jeton në Itali dhe është bërë e famshme vetëm për zhveshjet n u do, tha se ka hyrë për të gjetur dashurinë.

Ajo tha se ka nisur vonë të zhvishej nudo, vetëm 23 vjeç, pasi më parë kishte mentalitet të prapa mbetur dhe mendonte si shqiptare.

“Dëshira ime më e madhe ishte të bëhesha modele. Herën e parë kam pozuar nu do në moshën 23 vjeçe se më parë kisha mendime si shqiptare. N udo është të futesh në botën e artit. Shpresoj që brenda Big Brother të gjej dashurinë”, tha Beniada.

Be the first to comment on "(Foto) Njihuni me mbesën ish-Presidentit shqiptar që është futur në ”Big Brothet”: Kam filluar të dal pa rroba vonë mendoja si shqiptare më parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*