(Foto) Sinan Hoxha qenka romantik i madh, i ka bërë Andrrës dhuratën që do donte çdo grua

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohura të estrades muzikore shqiptare.

Dyshja, janë në lidhje e të martuar prej vitesh dhe tashmë janë prindër të dy djemve.

Andrra dhe Sinani kanë një marrëdhënie mjaftë të bukur, e kjo ilustrohet edhe permes fotografive që postojne në rrjete sociale.

Andrra, në shumë foto shihet me buqeta të bukura me lule, pra, Sinani na qenka romantik!

Be the first to comment on "(Foto) Sinan Hoxha qenka romantik i madh, i ka bërë Andrrës dhuratën që do donte çdo grua"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*