(Foto) U tha se e la i dashuri dhe u fejua me një tjetër, Fifi i tregon çfarë ka humbur
Artistja e njohur, Fifi, njihet për stilin e saj të veçantë. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila ndarë me ndjeksat foto e video nga jeta profesionale dhe nga jeta e përditshme.

Së fundi, bukuroshja ka postuar foto sesionin e ri në ‘Instagram’.

Veshur vetëm në një këmish ngjyrë të kaltërt ka tërhequr vëmendjen me pozë shtrirë në tokë derisa linjat trupore i dukeshin ‘përfekte’.

Be the first to comment on "(Foto) U tha se e la i dashuri dhe u fejua me një tjetër, Fifi i tregon çfarë ka humbur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*