Fotoja e Lyrical Son me familjen e tij është kaq e ëmbël
Lyrical Son është njëri ndër reperët më të dashur dhe të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Puna e tij e palodhshme bën qe çdo projekt i tij të bëhet hit dhe të arrijë majat, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar reperi në Instastory.

Ai shihet bashkë me bashkëshorten dhe dy vajzat, duken kaq të ëmbël së bashku. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Fotoja e Lyrical Son me familjen e tij është kaq e ëmbël"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*