Gjesi i gërditshëm i Fifit, e shan një person: Dheze blicin o p* nane!

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka nisur t’i mbajë mbrëmjet muzikore.

Por së fundmi ka irrituar fansat me performancën në qytetin e Ferizajt.

Në rrjetet sociale është bërë virale një video në të cilën shihet Fifi në turmën e njerëzve duke kënduar por për një moment ndalet dhe i drejtohet me gjuhë të ulët një personi.

“Dheze blicin o p* nane!”, dëgjohet duke thënë këngëtarja, gjest i cili është mjaftë i ulët nga ana e saj.

Më poshtë video./Indeksonline/

Be the first to comment on "Gjesi i gërditshëm i Fifit, e shan një person: Dheze blicin o p* nane!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*