Gresa Behluli duket perfekt në muajin e tetë të shtatzanisë
Është nga ato këngëtare për të cilat publiku gëzon repsekt të veçantë, kjo për shkak të talentit, të kënduarit live, paraqitjes dinjitoze, karrieres pa skandale, por edhe pamjes së jashtme.

Këngëtarja e shumë hiteve, sapo është kthyer me një tjetër projekt në bashkëpunim me motren e saj Besianen.

“Numero Uno” është një këngë e punuar nga dyshja Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, që duket se e kanë vulën e hiteve.

Çka ka bërë shumë përshtypje në videoklipin e “Numero Uno”, është barku i rrumnullakosur i Greses, e cila ani pse në muajin e tetë të shtatzanisë, duket në top formë.

A keni parë shtatzëne kaq “fit” si Gresa Behluli?

Shiko videon:

Be the first to comment on "Gresa Behluli duket perfekt në muajin e tetë të shtatzanisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*