Gresa Behluli emocionon me videon që postoi për 37 vjetorin e martesës së prindërve
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza ka festuar sot përvjetorin e martesës.

Sot janë bërë 37 vjet që kur Shkurte Fejza u martua, shkruan InfoKosova.

E vajza e saj Gresa poatoi një video të ëmbël.

Ajo kishte bashkuar fotografi të tyre kur ishin të rinjë dhe fotografit sot./InfoKosova/

Shiko videon.

Be the first to comment on "Gresa Behluli emocionon me videon që postoi për 37 vjetorin e martesës së prindërve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*