Greta Koci feston ditëlindjen, ja sa vite mbush
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen.

Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të re përkundër një karriere të gjatë muzikore, Greta ende është e re në moshë.

Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 30-vjeç.

Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjekësit për ditëlindjen me një fotografi të bukur.

Be the first to comment on "Greta Koci feston ditëlindjen, ja sa vite mbush"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*