Habit Elvana Gjata, vendos oktapod te flokët: Shiko këtë shokun tim si ju duket?

Këngëtarja e mirënjohur, Elvana Gjata është shumë e dashur për publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Elvananën e kemi parë të angazhuar në shumë koncerte verore ku së fundmi ajo ka marrë pjesë edhe tek koncerti i organizuar nga babai i Dua Lipës “Sunny Hill”.

Gjatë gjithë kohës ajo shpërndan foto dhe video nga jeta e saj e përditshme ku dhe një postim i fundit në Tik Tok ka marrë vëmendje e të gjithëve.

Ajo shfaqet me një “shok të ri”, ku në këtë rast është një oktapod.

“Si jeni mirë? Hic, mirë mirë. Ja këtu në plazh. Uaa ca është kjo.. oktapod uaa sa I këndshëm! Ja me këtë shokun tim. A je mirë aty?”, shprehet Elvana Gjata.

Be the first to comment on "Habit Elvana Gjata, vendos oktapod te flokët: Shiko këtë shokun tim si ju duket?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*