Habit Mikela, tregon gjoksin e madh vetëm në jelek

Mikela, doli e dashuruar nga emisioni i dashurisë Përputhen.

Pas shumë takimeve ajo u dashurua në Erionin ku edhe po vazhdojnë lidhjen jashtë emisionit.

Por, Mikela mori vëmendje me dicka tjetër.

Ajo eshte fotografuar veshur në komplete dhe jelek duke treguar gjoksin gjigant./InfoKosova/

Be the first to comment on "Habit Mikela, tregon gjoksin e madh vetëm në jelek"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*