Hajde-hajde! Skandal i madh/ Juli i ”Për’puthen” thuhet se ka të dashur mashkull, ja fotot
Konkurrenti më i ri i “Për’puthen 3” është Juli.Ai ka qenë shumë i komentuar në mediet rozë për shkak të një deklarate ku u shpreh: “Sikur të isha vajzë, do të isha lez bike”, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, faqja zyrtare “Vipat e Bllokut” kanë postuar dy fotografi ku kanë bërë një krahasim mes bios së instagramit të Julit dhe një djalit tjetër të quajtur Enbitri.

Aty shihet mbishkrimi i njejt i të dyve: “Njerëz që qëndrojnë”.Kjo mjaftoi që të ngriten dyshime se dyshja janë në lidhje.

Be the first to comment on "Hajde-hajde! Skandal i madh/ Juli i ”Për’puthen” thuhet se ka të dashur mashkull, ja fotot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*