Hajde-hajde! Skandal tjetër? Atdheu ka njohje me këtë djalë nga ”Për’puthen” tani, i ka shkruar dhe në shtëpi
Aventura disa mujore në “Përputhen” i ka bërë “ekspertë” të këtij formati ish-konkurentët të cilët madje edhe po propozojnë të tjerë nga rrethi i tyre shoqëror që t’i futen kësaj aventure.

Kështu ka vepruar Atdheu. Një prej miqve të tij është pjesë e formatit sivjet.

Fjala është për Eduardin, djaloshin nga Kosova që jeton në Zvicër. Edi dhe Atdheu janë miq shumë të mirë prej kohësh dhe madje siç mëson Prive.al, ka qenë Atdheu ai që e ka bindur të hyjë në këtë aventurë televizive.

Se ata kanë një njohje të mirë paraprake vërehet edhe përmes postimeve në rrjete sociale. Sot, ai ka vizituar në shtëpi familjen e Eduartit duke pozuar me vëllain e vogël të tij.

Be the first to comment on "Hajde-hajde! Skandal tjetër? Atdheu ka njohje me këtë djalë nga ”Për’puthen” tani, i ka shkruar dhe në shtëpi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*