Hami feston ditëlindjen pranë gruas dhe vajzë
Djali i këngëtares së njohur Remzie Osmanit sot feston ditëlindjen.

Ai ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe miqt e tij, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit që ka publikuar Gëzimja, ai bashkë me gruan dhe vajzën shihen të lumtur duke festuar ditën më të rëndësishme.

Edhe këtu, Hamza ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit.

Be the first to comment on "Hami feston ditëlindjen pranë gruas dhe vajzë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*