Harrojeni pak Aniten e Lolen, kjo është nusja ma e bukur e Haradinajve

Motrat Mucaj kanë një vëmendje të madhe në mediat rozë.

Ato me çdo paraqitje komentohen madje, njihen edhe si nuset më të bukura të vëllezërve Haradinaj, shkruan InfoKosova.

Mirëpo “InfoKosova”, iu sjell disa foto të kunatës tjetër Veses.

Vesa është bashkëshortja e vëllait të Ramushit dhe Daut Haradinaj, Frashërit.

Frashëri dhe Vesa janë prindër të katër fëmijëve./InfoKosova/

Be the first to comment on "Harrojeni pak Aniten e Lolen, kjo është nusja ma e bukur e Haradinajve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*