I mori makina para/ Publikohen detajet, ja si është gjendja e çiftit shqiptar dhe foshnjës së tyre

Një a ksident i rëndë ndodhi ditën e djeshme në Tiranë në Rrugën e Kavajës.

Mediat bëjnë të ditur se çifti Arian dhe Vilma Konomi, të cilët u për plasën nga Ajas Sulejmani tek Rruga e Kavajës janë ende në gjendje të rëndë shëndetësore me prognozë të rezervuar.

Ndërsa foshnja 3-muajshe që ishte në karrocë kur u përplas nga automjeti tip “G Class” në vijat e bardha, është jashtë rrezikut për jetën.

Be the first to comment on "I mori makina para/ Publikohen detajet, ja si është gjendja e çiftit shqiptar dhe foshnjës së tyre"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*