Ia nxorri kolegu të gjitha/ Ja çfarë i ka ndodhur këngëtarit Ledri Vula në skenë, desh…
Duke qenë se është një ndër artistët më të dashur për publikun dhe njëkohësisht më të kërkuar për koncerte, as Ledri nuk do të ishte imun ndaj inci denteve të vogla në skenë.

Nuk janë të rralla rastet kur fytyrat publike përjetojnë ndonjë incident gjatë performancave të tyre.

Kësaj radhe ishte Ledri ai i cili përjetoi një të tillë.

Gjatë daljes në skenë ai shihet si rrëshqet mirëpo nuk rrëzohet.

Për këtë ai ka një sqarim duke thënë se ‘këtu keq është lënë pllaka e skenës’.

Nga videoja e publikuar nga Butrint Imeri vihet re momenti i rrëshqitjes së tij, por fatmirësisht pa pasoja teksa performonte këngën “Dale”.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Ia nxorri kolegu të gjitha/ Ja çfarë i ka ndodhur këngëtarit Ledri Vula në skenë, desh…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*