Ia prishin gjumin, kështu reagon djali i Goldit

Shumë shpejt pritet ë behën prindër për herë të dytë.

Bëhet fjalë për Gold Ag dhe Ermire, shkruan InfoKosova.

Çifti janë prindër të një djali i cili me ardhjen e tij në jetë duket se çdo gjë ka ndryshuar për të mirë.

Së fundi ishte Ermira ajo e cila publikoj reagimin e djalit pasi ia prishën gjumin.

Megjithatë Guerili po dukët mjaftë i këndshëm./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Ia prishin gjumin, kështu reagon djali i Goldit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*