Ish deputetja rregullohet si nuse, fustani që ka veshur po ja shton edhe me shumë bukurinë
Ka qenë njëra ndër deputetet me të zëshme në Kuvendin e Kosovës.

Fjala është për ish-deputeten e AAK-së dhe VV-së, Donika Kadaj-Bujupi.

Ajo në zgjedhjet e fundit nuk ka qenë në garë për deputete.

E larg politikës, Donika po vazhdon të merret me aktivitet sportive, duke humbur goxha kilogram.

Linjat e saj trupore tani do t’i dëshironin edhe vajzat e reja.

Donika shfaqet aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmëria e saj.

Ajo sonte ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të kuq e me shumë stil.

Në këtë fustan, Donika po duket një zonjë e vërtetë. /ora

Be the first to comment on "Ish deputetja rregullohet si nuse, fustani që ka veshur po ja shton edhe me shumë bukurinë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*