Ish e dashura e Ronaldos, e “djeg” rrjetin me këto foto
Irina Shayk, është rrotulluar duke bërë foto tepër provokative në një fotosesion për Savage X Fenty, linjën e modës së Rihannës

Ajo e udhëheq paradën e modeleve të Savage X Fentyt Vol 3 të Rihanës, e cila u dha premierë javën e kaluar në Amazon Prime.

Irina Shayk është e njohur si njëra prej modeleve që tërheq vëmendjen dhe këtë e ka bërë edhe në këtë emision.

Modelja 35 vjeçare ruse ka zgjedhur Instagramin për të shpërndarë disa foto nga kjo firmë e të brendshmeve të femrave.

Be the first to comment on "Ish e dashura e Ronaldos, e “djeg” rrjetin me këto foto"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*