Ish i dashuri i Bora Zemanit, Donaldi pjesë e videoklipit të kësaj kënge
Aktori i humorit, Donald Veshaj, u bë pjesë e programit ‘Big Brother Vip’ dhe trazoi të gjithë rrjetin me afirmitetin ndaj shoqes se Bores, Semi Jaupaj.

Edhe pse dyshja mohuan se mes tyre mund të ndodh ndonjë lidhje dashurie, Donaldi u kthye përsëri në qendër të vëmendjes.

Donald Veshaj u bë protagonisti kryesor në videoklipin e këngës së re të Elgit Dodës “TL-Toxic Love”.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Blic

Be the first to comment on "Ish i dashuri i Bora Zemanit, Donaldi pjesë e videoklipit të kësaj kënge"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*