Ish i dashuri i Bora Zemanit lahet në pishinë me shoqen e saj të ngushtë
Ish- i dashuri i Bora Zemanit, Donald Veshaj, është banori i “Big Brother Vip”.

Pjesë e këtij spektakli është edhe shoqja e ngushtë e Borës, Semi Jaupaj.

Semi dhe Donaldi janë dyshja më e komentuar në mediet rozë, pasi që arsyeja që ata njihen edhe më herët është Bora Zemani.

Së fundmi, ajo dhe aktori i humorit janë larë në pishinë pa banorët e tjerë dhe në kohë me shi.

Kjo bëri që të çmendet rrjeti dhe këto pamje u bënë virale në rrjet./Blic/

Be the first to comment on "Ish i dashuri i Bora Zemanit lahet në pishinë me shoqen e saj të ngushtë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*