Ish-i shoqi nuk la të keqe pa i bërë në sy të fëmijëve/ Mamaja e Aldi Ramës publikon foton e djalit të ndjerë, pret ngushëllime
Mamaja e Aldi Ramës, 21-vjeçarit që v r au oficerin Saimir Hoxha, dhe më pas edhe veten, ka nisur të presë ngushëllimet për të birit.

Në profilin e saj në rrjetet sociale, Valbona Kolgjini me origjinë nga Librazhdi dhe me banim në Durrës, ka publikuar që dje fotografinë e të birit të ndjerit, që ndërroi jet ë në orën 5:30 të mëngjesit të së mërkurës në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Të afërm të saj e kanë ngushëlluar për humbjen e të birit. Kolgjini figuron e regjistruar me banim në Durrës bashkë me djalin që humbi, por ai jetonte pranë xhaxhallarëve të tij në Lezhë, që pas div orcit të prindërve. Kur ata kishin emigruar në Greqi vite më parë, me Aldin 9 vjeç dhe djalin më të madh 11 vjeç, Rufan Rama dh unoi të shoqen në sy të fëmijëve.

Be the first to comment on "Ish-i shoqi nuk la të keqe pa i bërë në sy të fëmijëve/ Mamaja e Aldi Ramës publikon foton e djalit të ndjerë, pret ngushëllime"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*