Ja ku e mban qenin teksa vozit veturën Mikela e Përputhën
Është rikthyer në personazhin më të komentuar të sezonit 3 të Përputhën.

Bëhet fjale për Mikela Pupa.

Konkurrentja njihet për temperamentin dhe artikulacionin debutues të cilin e shfaq në çdo emision duke e plotësuar me tiparet superseksi të trupit.

Së fundi ajo ka ndarë disa video në rrjetin social instagram, ku vëmendje mori vendi i qenit të saj në veturë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Ja ku e mban qenin teksa vozit veturën Mikela e Përputhën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*