‘Jashtë Instagramit është zonjë e shtëpisë’, Ariana shfaqet duke pastruar oborrin e shtëpisë në Brezovicë

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet, ku shfaqet e veshur me stil e një zonjë e rëndë.

E këtë vikend, Ariana e ka kaluar me familje në shtëpinë e tyre në Brezovicë.

Ajo është shfaqur duke e pastruar oborrin e shtëpisë.

‘Jashtë Instagramit është zojë e shtëpisë’, ka qenë përshkrimi që i është bërë videos e ku shihet Ariana duke fshirë si ‘nuse s’pari’. /ORAinfo/

Shiko videon:

Be the first to comment on "‘Jashtë Instagramit është zonjë e shtëpisë’, Ariana shfaqet duke pastruar oborrin e shtëpisë në Brezovicë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*