Ka lindur apo nuk paska qenë kurrë shtatzënë, Genta Ismajli çudit me foton e fundit
Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më të komentuarat.

Së fundmi ajo është përfolur për një shtatzani të mundshme por këngëtarja nuk e ka dhënë as më të voglin detaj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka marrë vëmendje është një foto që ka postuar Genta e ku duket më në formë se kurrë.

Të gjithë janë çuditur dhe tashmë nuk po dihet a ka lindur apo nuk paska qenë kurrë shtatzënë këngëtarja?! /Kosovarja/

Be the first to comment on "Ka lindur apo nuk paska qenë kurrë shtatzënë, Genta Ismajli çudit me foton e fundit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*