Ka miliona euro ka/ Njihuni me 20-vjeçaren shqiptare që u bë e pasur vetëm prej formave fizike

Melissa ose ndryshe Melimtx aka është një prej vajzave shqiptare e cila i ka vënë fl akën rrjetit dhe ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja.

Fotot e bukura dhe sensuale që ajo poston në llogarinë e saj në “Instagram”, kanë arritur që të kualifikohen në fotot më se ksi duke tërhequr me mijëra fansa në llogarinë e saj.

Mirëpo kush është Melissa? Ajo ka lindur më 10 prill 2002 në një familje shqiptare në Shqipëri.

Emri i saj i vërtetë është Melissa dhe shenja e saj e zodiakut është Dashi. Etnia e saj është shqiptare boshnjake, megjithatë, nuk ka shumë detaje për prindërit dhe vëllezërit e motrat e saj.

Melissa e ka filluar karrierën e saj si modele duke publikuar foto në Instagram dhe me falimin e kohës fotot e saj arritën qindra mijëra klikime.

Ajo ka arritur që të bëjë 3 milionë ndjekës në Instagram dhe mbi 700.000 ndjekës në TikTok. Pasuria neto e bukuroshes shqiptare është 750.000 dollarë dhe burimi kryesor i të ardhurave janë sponsorizimet.

Be the first to comment on "Ka miliona euro ka/ Njihuni me 20-vjeçaren shqiptare që u bë e pasur vetëm prej formave fizike"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*