Ka qenë në klasë me Arbana Osmanin dikur, habit ish-futbollisti: Më tha e dashura e huaj se ka problem nëse lidhem këtu
Ndërsa të gjithë banoret janë angazhuar për të arritur provën e javës, Kledi dhe Monika po flisnin për jetët e tyre jashtë shtëpisë Big Brother.

Ai i tregon Monikës se jashtë është në një lidhje me një vajzë të huaj.

Ai tregon se ajo e dinte për hyrjen e tij në Big Brother dhe i ka thënë se nuk do e kishte problem nëse aty brenda do të gjente dikë tjetër.

“Nuk e kam problem nëse ti gjen dikë tjetër brenda në shtëpi”. Duket se kjo deklaratë nuk e ka shqetësuar Kledin të futet në Big Brother dhe të shijojë eksperiencën pa u ndikuar nga askush.

Be the first to comment on "Ka qenë në klasë me Arbana Osmanin dikur, habit ish-futbollisti: Më tha e dashura e huaj se ka problem nëse lidhem këtu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*