Kadrije Canolli reklamon gjoksin në ambientet televizive
Bukuroshja Kadrie Canolli, ka postuar një fotografi të re.

Ajo shfaqet mjaftë e bukur dhe e lezetshme, shkruan InfoKosova.

Në maicen e zezë, Kadria kishte vendosur të ekspozoj gjoksin.

Shikoje se sa e zjarrtë duket./InfoKosova/

Be the first to comment on "Kadrije Canolli reklamon gjoksin në ambientet televizive"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*