Kanë një vajzë bashkë, por u ndanë/ Reagon këngëtarja: Më kërkuan ta shes familjen time, por…

Loredana Zefi ka shpërthyer me një status të publikuar në Instastory, ku shkruan se ka marrë shumë urrejtje, por ka qenë e fortë për familjen dhe vajzën e saj.

Ajo tregon se shumë i kanë kërkuar që të ‘shesë’ ish-bashkëshortin, Mozzik, por nuk e ka bërë duke u shprehur se është personi më besnik në të gjithë industrinë.

POSTIMI I PLOTË: Asnjë nuk e kishte këtë urrejtje që kisha unë… asnjë. Po si e thonë? Zoti vë në provë më të fortët, dhe po dreqin isha shumë e fortë!!!! Për familjen time për fëmijën tim dhe për të gjithë ata që më kanë dashur gjithmonë që nga dita e parë… Unë u dëshpërova për çdo gjë, donit të më ndërpresni thirrjen? Të më përfshinit?

Unë as nuk i shes askujt as personin që më urren papritur, sepse ai bën gabime. Unë kam qenë personi më besnik në të gjithë industrinë, të gjithë ata që më njohin kanë qenë gjithmonë kaq të habitur sa cool jam në të vërtetë. Por askush nuk guxoi të thoshte në sy të publikut LORI ËSHTË SËRISH E FTOHTË. Të gjithë të tjerëve që kanë vazhduar të më duan edhe sot e kësaj dite, BETOHEM SE DO IU DUA DHE NUK DORËZOHEM KURRË.

Be the first to comment on "Kanë një vajzë bashkë, por u ndanë/ Reagon këngëtarja: Më kërkuan ta shes familjen time, por…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*