Kaq e lumtur Remzija me fëmijët e saj
Këngëtarja Remzije Osmani është padyshim një nga yjet e pa dulisjutueshëm të muzikës popullore.

Ajo, ka suksese të jashtëzakonshme në muzikë dhe sapo ka ardh edhe me një projekt në duet, shkruan “Kosovarja”.

Remzia nuk eshte vetëm këngëtare e dëshmuar, por edhe nënë e tillë, e cila ka investuar dashuri, edukim dhe jo vetëm tek fëmijët e saj.

Kaq bukur dhe e lumtur duke këngëtarja pranë më të dashurve të saj. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Kaq e lumtur Remzija me fëmijët e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*