Kaq i bukur është bërë djali i Afërdita Dreshaj
E njohëm si modele, madje me suksese në botën e modës internacionale, ku kishte disa bashkëpunime, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita, fitoj titullin e “Miss Universe Kosova” dhe që nga ajo kohë qëndroj më gjatë në Kosovë.

Bukuroshja braktisi Amerikën pas lidhjes me Shpat Kasapin, i cili duket se edhe e futi në botën e muzikës, me ç’rast ajo realizoj disa këngë.

Afërdita, tashmë ka krijuar një jetë të re me Jakub Kindel, me të cilin ka edhe një djalë.

Siç mund ta shihni, Sky është bërë shumë simpatik./Kosovajra/

Be the first to comment on "Kaq i bukur është bërë djali i Afërdita Dreshaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*