Kaq i ngushtë i është bërë beli Sara Hoxhës
Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha, ka arritur të marr format e dëshiruara pas lindjes së vajzës Poem Blue.

E këtë më së miri bukuroshja e tregon përmes një video të publikuar në llogarinë e saj zyrtare instagram, shkruan InfoKosova.

E veshur me tuta dhe një bluzë të shkurtë, Sara kishte vënë në fokus belin e ngushtë.

Ajo përveç bukurisë të pa diktueshme dukej edhe mjaftë seksi./InfoKosova/

Be the first to comment on "Kaq i ngushtë i është bërë beli Sara Hoxhës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*