Ke provuar ndonjëherë “paidhaqe“ në Shqipëri/ Qytetari nga Kosova e bën për të qesh moderatoren!
Semi Xhelili, 22 vjeçari nga Kosova që është bërë i njohur për shkak të parodive që poston në rrjetet sociale ishte i ftuar sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Ai realizoi dhe interpretoi një parodi ekskluzivisht për “Ftesë në 5”, ndërkohë që tregoi se shkas kishte marrë nga fjala paidhaqe. Semi pohoi se nuk e dinte ekzistencën e kësaj fjale dhe pasi kishtë kërkuar në “google” sërish nuk i besohej që një fjalë e tillë ekziston në fjalorin tonë /Pamje mePosht

I pyetur nga Bieta nëse ka tentuar të provojë paidhaqe, ai mohoi duke qeshur. “Jo nuk i provova se më vjen marre me lyp”, tha ai, ndërkohë që Bieta, publiku dhe ai vetë u shkrinë gazit.

Be the first to comment on "Ke provuar ndonjëherë “paidhaqe“ në Shqipëri/ Qytetari nga Kosova e bën për të qesh moderatoren!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*