Kejvina shfaqet superseksi në imazhet e fundit!

Modelja, Kejvina Kthella është aktive me postime në rrjete sociale, ajo me imazhet e saja zakonisht merr vëmendjen e publikut.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë vëmendjen e publikut me pamjen e saj.

E veshur me pantallona të kaltër dhe bluzë të shkurtër ajo është shfaqur mjaft joshëse.

Ndryshe, Kejvina është bërë e njohur nga emisioni “Xing me Ermalin” mirëpo që nga atëherë nuk e kemi parë modelen në ndonjë projekt televiziv. /Lajmi.net/

Be the first to comment on "Kejvina shfaqet superseksi në imazhet e fundit!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*