Këngëtarja e njohur kosovare rrëfen për problemet me ish-bashkëshortin dhe gjyqin
Këngëtarja kosovare, Dafina Dauti, në një intervistë së fundmi për emisionin e mëngjesit “#Gjesi” në T7, ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e saj private.

Kujtojmë se para disa muajsh, këngëtarja ka fituar gjyqin ndaj ish-burrit të saj për kujdestarinë e vajzës.

Ajo gjithashtu ka folur edhe për raportet me familjet e ish-bashkëshortit, ndërsa për vajzën, këngëtarja është shprehur se ajo nuk do ta ndal asnjëherë atë që ta takojë babanë.

Për më shumë ndiqeni videon nga minuta 7 :

Be the first to comment on "Këngëtarja e njohur kosovare rrëfen për problemet me ish-bashkëshortin dhe gjyqin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*