Kështu reagon nëna e saj, pasi vajza e Lutës tregoi vithet me dashje

Bukuroshja nga Gjilani, Lotina Haziri ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj isntagram. Ajo u paraqit në bregdet teksa nuk ngurronte të bënë poza të nxehta për fansat e saj, shkruan InfoKosova.

E veshur me pantallona të zbërthyer Lotina kishte vendosur të tregoj të pasmet në bikine.

E në këtë foto vëmendje mori reagimi i nënës së saj, e cila i kishte bëre ‘Like’.

Kujtojmë së Lotina është vajza e politikanit Lutfi Haziri dhe këngëtares Myrvete Bajrami./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Kështu reagon nëna e saj, pasi vajza e Lutës tregoi vithet me dashje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*