Kjo është fotografia më e bukur e familjes Salihu
Familja e Shyrehte Behlulit është njëra ndër familjet më të përfolura në showbizin shqiptar, shkruan/Kosovarja/

Engjellusha është njëra ndër bukuroshet e kësaj familje e cila shpërndanë fotografi të ndryshme me familjarët e saj.

Ajo së fundmi në InstaStory ka shpërndarë një fotografi nga dasma e vëllait të saj Kushtrimit, me të cilën i ka uruar ati përvjetorin e martesës.

Kjo fotografi tregon se sa të lumtur janë ata me njëri tjetrin dhe sa shumë u gëzuan për martesën e Kushtrimit./Kosovarja/

Be the first to comment on "Kjo është fotografia më e bukur e familjes Salihu"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*