Kjo nuk pritej, Ada e “Për’puthen” tmerron ndjekësit me dukjen para operacioneve plastike
Është femra më e komentuar për format seksi në emisionin Përputhën.

Iriada, po merr vëmendje me cdo lëvizje që bënë, shkruan InfoKosova.

Sot cilësohet si femra me seksi dhe më e bukur që ka emisioni i Përputhën, por një fotografi e viteve më parë e thotë të kundertën.

Në këtë foto Ada shihet para operacioneve plastike e që lë gojë hapur shumë këndë me këtë pamje./InfoKosova/

Shiko fotot:

Be the first to comment on "Kjo nuk pritej, Ada e “Për’puthen” tmerron ndjekësit me dukjen para operacioneve plastike"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*