Kjo vogëlushe pa tre dhëmbë, sot më e përfolura e faqeve roze
Ajo është shumë e dashur për publikun.

U bë me të shpejtë e famshme, më shumë për faktin se u lidh me reperin Mozzik sesa për talentin a këngët e saj.

Megjithatë, përmes lidhjes me këngetarin ferizajas, ajo arriti ta poziciononte vetën mes emrave më të përfolur të shoubizit vendor.

Loredana Zefi dhe Mozzik janë ndarë dhe shkaku i vërtet i ndarjes ende nuk është bërë i ditur.

Ish çifti kanë një vajzë të vogël , e cila po rri me të ëmën.

Siç kuptojmë, këngëtarja së shpejti po vjen me projekt të ri muzikor, që do të jetë i dedikuar për tregun botëror.

Se si do ti ecë, mbetet për tu parë.

Po flitet shumë se Loredana ka realizuar disa ndërhyrje në fytyrën e saj.

Be the first to comment on "Kjo vogëlushe pa tre dhëmbë, sot më e përfolura e faqeve roze"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*